Google Adwors Reklamları

Google Adwors Nedir ?

Bir Google Servisi Olan Adwors, Hedeflediğiniz Anahtar Kelimeler Ile Kullanıcıları Web Sitenize Çekmeye Çalışan Ücretli Bir Dijital Reklam Hizmetidir.

Dünya Üzerinde Hızla Gelişen Internet Teknolojisi Ile Potansiyel Müşterileriniz Her Gün Milyonlarca Arama Yaparak, Hizmet/Ürün Alabilceği Markalar Aramaktadır.

Peki Internete Arama Yapan Potansiyel Müşteriler Sizi Bulabiliyor Mu ?

Cevabınız Hayır Ise Muhtemelen Google Adwors Ile Tanışmamız Yada Etkin Olarak Kullanamıyorsunuz.

WMS 360 Digital Olarak, Marka Veya Işletmeniz Ile Ilgili Kampanya Veya Reklamlar Oluşturarak, Sizi Potansiyel Müşteriler Ile Buluşturmayı Hedeflemekteyiz.

Google Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları en uygun bütçeyi kullanarak potansiyel müşterilere ulaşmak, onlara satış yapmak ve marka bilinirliğinizi artırmayı amaçlar.

Arama ağı reklamları bütçe dostudur. Arama ağı reklamlar ile sadece tıklama olduğunda ödeme alır, rekabette öne geçmenizi sağlar ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar.

marketing

Arama Ağı Reklamları Hakkında Bilgi Alın

Google Arama Ağı Reklamları hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın

Görüntülü Reklamlar

Google görüntülü reklamlar, reklamlarınızı bir milyondan fazla web sayfası ve mobil uygulama gibi platformlarda yayınlanmasını sağlayan etkili bir reklam türüdür.

Bu reklam ile yeni müşteri kazanmanın yanında marka bilinirliğinizi artırmak amacıyla web sayfanızı daha önce ziyaret etmiş potansiyel müşteriler ile var olan müşterilerinize kendinizi unutturmamak amacıyla bu reklam tipini kullanabilirsiniz.

Google Görüntülü reklamlar nasıl çalışır ?

Google'dan almış olduğunuz kodu web sayfanıza yerleştirdiğinizde web sayfanızı ziyaret etmiş var olan ve potansiyel müşteriler gezinmiş olduğu haber ve portal gibi platfomların reklam alanlarında sizin reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde uygun bütçe ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

marketing

Görüntülü Reklamlar Hakkında Bilgi Alın

Görüntülü Reklamlar hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın

Google Video Reklamları

Video reklamları, Youtube üzerinden potansiyel müşterilerinize görsel olarak ulaşmanızı amaçlayan etkili bir reklam aracıdır.

Video reklamlarında; video önünde, içinde ve sonunda video ve görsellerinizi hedef kitlenize rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Bütçe dostu bu reklam türünde eğer videonuz 30 saniye altında izlenir ve hemen kapatılırsa google bu durum için ödeme almaz.

marketing

Video Reklamlar Hakkında Bilgi Alın

Video Reklamlar hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın

Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret site sahiplerinin kullanabileceği bu reklam bu modeli google arama sonuçlarında üst ve yanda ürün resim, kısa açıklama ve fiyat bilgisinin paylaşılabiceği bir google reklam türüdür.

marketing

Google Alışveriş Reklamları Hakkında Bilgi Alın

Google Alışveriş Reklamları hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın

Google Mobil Reklamlar

Cep telefonu veya tablet gibi bir mobil cihazda görüntülenen web sayfalarında ve uygulamalarda gösterilebilen bir AdWords reklamı türüdür.

AdWords için "mobil", reklamın görüntülenebileceği yerler olarak tanımlanır: "mobil" cihazlar. Bunlar, akıllı telefonlar gibi daha küçük ekrana sahip ileri teknoloji mobil cihazları içerir.

marketing

Google Mobil Reklamlar Hakkında Bilgi Alın

Google Mobil Reklamlar hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın

Gmail Reklamları

Gmail kullanıcılarına yönelik olan bu reklam türünde, kullanıcı reklam metnine tıkladığında; reklam video ve görsel içeren mail boyutuna dönüşür. Potansiyel müşterilerin mailleri hedeflenerek; düşük maliyet ile yüksek dönüşüm alabilirsiniz.

marketing

Gmail Reklamları Hakkında Bilgi Alın

Gmail Mobil Reklamları hakkında aklınızda tüm soruları uzman ekibimiz size yanıtlasın


Sizi Google Adwors Reklamları Hakkında Bilgilendirelim

Google Adwors reklamları hakkında aklınıza takılan tüm sorular, fiyat bilgisi ve diğer detaylar için formu doldurun, en kısa süre içinde sizi arayalım !