İnteraktif Sosyal Ekran - Checkin Hoşgeldin Tv

Sosyal Ekran Nedir?

Sosyal Ekran nedir? Ne işe yarar? Size ne kazandırır?

Sosyal Ekran markanıza ait özelleştirilebilen sosyal medya tabanlı bir yayın ekranıdır.

Sosyal Ekran; işletme tarafından belirlenen #hashtag üzerinden bir çok sosyal mecrada işletmeniz ile ilgili yapılan paylaşımları anlık takibini yaparak mekanda bulunan televizyon ekranlarına yansıtır. Sosyal Ekran bu sayede, markanızı müşterileriniz ve hedef kitlenize en hızlı zamanda en etkili şekilde duyurarak, tüm sosyal ve popüler geri dönüşleri interaktif şekilde yayınlamanızı sağlar.

marketing

İşletmenize özel çözümleri keşfedin!

Sosyal Ekran’nin ayrıcalıklı sosyal dünyasında yer alan diğer özellikleri öğrenebilmek için profesyonel destek departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

image
Paylaşımlar Anında TV’de

Instagram ve Twitter üzerinde mekanınıza ait herhangi bir #Hashtag‘i takip edebilir müşterileriniz aracılığı ile anlık olarak fotoğraflı gönderileri aynı ekranlarda paylaşır. Dilerseniz mekanınıza ait duyuru ve kampanyanızı da Sosyal Ekran‘nın gelişmiş yönetici panelinden ekranlara gönderebilirsiniz.

image
Hoşgeldin Mesajı İle Karşılayın

Swarm üzerinden mekanınızda yer bildirimi ya da popüler adıyla check-in yapan misafir ya da müşterilerinizi ekranlarınızda özelleştirilmiş Hoşgeldin mesajı ile karşılayabilir, Foursquare üzerinde mekanınız ile ilgili yapılan misafir yorumlarını da, yorum sahibi ile birlikte aynı ekranlarda yayınlayabilirsiniz..

Size ne kazandırır?

Sosyal Ekran markanıza kattığı değerler

* Sosyal medyada en çok konuşulan marka siz olun!

Sosyal medyada her gün binlerce kişinin markanız hakkında konuşmasını istemez misiniz? Sosyal Ekran sayesinde Instagram ve Twitter üzerinde düzenleyeceğiniz #hashtag kampanyasıyla müşterilerinize markanızdan bahsettirerek milyonlarca yeni potansiyel müşteriye markanızı tanıtın. Sosyal medya da rakiplerinizin daima bir adım önünde olun.

Mekan yorumlarına güvenin

Sosyal Ekran içerisinde yer alan Foursquare işletme yorumları sayesinde markanız hakkındaki olumlu yorumları müşterilerinizle paylaşın. Konum tabanlı yer bildirimi yapan kullanıcılara tavsiye edilen işletmeler arasında yerinizi alın, işletmenizin kapılarını daha çok kişiye aralayın

Reklamlarınız Bedava

Sosyal Ekran ile işletmeniz içerisinde yayınladığınız duyuru, kampanya ve In-Line reklam ile ekstra reklam bütçesi ödemeyin. Sonuç odaklı reklamlarınız ile katılımların detaylarını inceleyin

marketing

Tüm Veriler Elinizin Altında

İşletmenizdeki müşteri potansiyelinin hangi saatlerde daha yoğun olduğunu, gelen misafirlerin yüzdesel değerlerde kadın / erkek ve yaş detaylarına ulaşın

Tarih Bazlı İstatistik

İşletmenizin günlük etkinlik aralığını kontrol ederek mekanın müşteri olarak en dolu ve sakin olduğu saat bilgisine ulaşın


Cinsiyet Bazlı İstatistik

İşletmenize gelen misafirlerinizin sosyal profillerindeki cinsiyet tercihlerine göre yüzdesel değerlerde kadın – erkek detayına ulaşın.


Yaş Bazlı İstatistik

İşletmeniz en çok hangi yaş aralığına hitap ediyor, işletmenize gelen misafirlerinizin yaşlarına bakarak markanız için farklı hedef ve planlamalar yapabilirsiniz.


logo

Sizi Sosyal Ekran Hakkında Bilgilendirelim

Sosyal Ekran'ın faydaları, kullanımı ve fiyat bilgisi gibi detaylar için formu doldurun, en kısa süre içinde sizi arayalım !